Kadra pedagogiczna i pracownicy niepedagogiczni

DYREKTOR:   MGR ALEKSANDRA NIEZGODA

WYKAZ NAUCZYCIELI:

Sekcja fortepianu
  1. mgr Aleksandra Niezgoda – dyrektor
  2.  lic. Barbara Przybyło
  3. mgr Olga Pogorilec
  4. lic. Jacek Pacześniak
  5. mgr Karol Niezgoda

Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

  1. mgr  Bronisław Niezgoda – gitara
  2. Adam Stąpor – gitara
  3. mgr Aleksander Pogorilec – skrzypce
  4. mgr Grzegorz Gerula – wiolonczela

Sekcja instrumentów dętych, akordeonu i perkusji

  1. mgr Bogusław Kołcz – trąbka
  2. mgr Aleksander Rzeszutek – klarnet
  3. mgr Bogusław Pawełczak – saksofon
  4. mgr Anna Mucha – flet
  5. mgr Tomasz Blicharz – akordeon
  6. mgr Krzysztof Niezgoda – perkusja

Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych

  1. mgr Urszula Cebula
  2. mgr Olga Pogorilec

 

WYKAZ PRACOWNIKÓW NIEPEDAGOGICZNYCH:

Księgowość

  1. mgr Ewelina Horoszko

Sekretariat

  1. Agnieszka Wrażeń
  2. Lucyna Ciszek – Bogacz

Pracownicy obsługi

  1. Hanna Kitrys
  2. Maria Posłuszny
  3. Teresa Piotrowska
  4. Stanisław Posłuszny

 

 

WYKAZ NAUCZYCIELI  ZATRUDNIONYCH W LATACH 1998 – 2016

  • Bajor Ryszard – 1998 – 2006
  • Blicharz Tomasz – 2001 do nadal
  • Bogacz Bernadeta – 2000 – 2008
  • Cebula Urszula  – 2001 do nadal
  • Dudek Agata – 1999 -2001
  • Fedus Justyna – 1998 – 1999
  • Filip Renata – 2006 – 2007
  • Gajewski Piotr – 1999 – 2001
  • Gerula  Katarzyna – 2006 do nadal
  • Gerula Grzegorz – 2006 do nadal
  • Jachyra Monika – 2010 – 2011
  • Jakubczak Tomasz – 1998 – 1999
  • Kaczmarczyk Andrzej – 2012 – 2014
  • Knot Mariusz – 2009 – 2011
  • Kołcz Bogusław – 2001 do nadal
  • Kopeć Krzysztof – 2004  – 2008
  • Kuźniar  Renata – 1999 – 2006
  • Nabożny Karol – 2011 – 2012
  • Niezgoda Aleksandra – 1998 – Dyrektor od 2003
  • Niezgoda Bronisław – Dyrektor 1998-2003
  • Pacześniak Anna – 13.04 – 07.07.2007
  • Pacześniak Jacek – 2007 do nadal
  • Pawełczak Bogusław – 2008 do nadal
  • Pogorilec Aleksander – 1998 do nadal
  • Pogorilec Olga – 2008 do nadal
  • Prajsner Maria – 2006 – .2006
  • Przybyło Barbara – 2001 do nadal
  • Puto Marcin – 2004 – 2014
  • Rzeszutek Aleksander – 2006 do nadal
  • Serafin Andrzej – 2002 – 2009
  • Skalińska Katarzyna -1999 – 2001
  • Stąpor Adam – 1998 do nadal
  • Surma-Dzioba Edyta – 01.09 – 31.12.2000
  • Wanecki  Jarosław – 2007 – 2008
  • Warzocha Krzysztof – 2010 – 2011
  • Wilk Dorota – 2003 – 2016
  • Wiśniowska Urszula – 01.09.2010 – 10.11.2010
  • Wyzga  Franciszek – Dyrektor  03 – 08.2003
  • Wyzga Paweł – 2005 – 2006
  • Zawiślak Magdalena – 2014 – 2016
  • Niezgoda Krzysztof – 2016 do nadal
  • Niezgoda Karol – 2016 do nadal