Informujemy, iż w związku z rozwojem rządowej platformy usług e-administracji – gov.pl niniejsza strona zaprzestaje publikacji nowych treści.
Od dnia 13 grudnia 2022 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem: https://www.gov.pl/psmkolbuszowa

Dotychczasowa strona Szkoły dostępna pod adresem https://psm.kolbuszowa.pl pozostanie aktywna nie dłużej niż do końca roku 2022, jednak nie będzie już aktualizowana. Po dokonaniu stosownych modyfikacji w/w adres będzie przekierowywał użytkowników na nasz nowy adres na portalu gov.pl a dotychczasowe strony Szkoły udostępnimy jako archiwum.

Serwis https://www.gov.pl/psmkolbuszowa od dnia 13.12.2022 r. pełni również funkcję Biuletynu Informacji Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Kolbuszowej.

Portal gov.pl jest głównym serwisem polskiego rządu, w którym w jednym miejscu można znaleźć informacje na temat ministerstw i wielu innych instytucji publicznych. Wszystkie zbudowane są w tym samym wysokim standardzie spełniającym wymogi bezpieczeństwa i dostępności cyfrowej.